Batony Fit Cake – nowy look, sprawdzony skład. Spróbujcie!

Są takie batony, że jak tylko wypowie się ich nazwę, od razu czuje się ten jedyny, niepowtarzalny smak. W Fit Cake też dopracowaliśmy się swoich rozpoznawalnych, sztandarowych produktów. Mimo, że niektóre nasze batony smakowo nawiązują do tych najpopularniejszych na rynku, ich skład jest kompletnie inny. O niebo zdrowszy! Bez cukru, glutenu, bez polepszaczy. Posiadamy również ofertę wege i keto.

Ładniejsze, więcej odsłaniające opakowanie

Z uwagi na to, że mamy grupę wiernych klientów, którzy przychodzą do naszej niecukierni głównie po batony postanowiliśmy ich zaskoczyć. Mamy nadzieję, że pozytywnie 🙂 Wprowadzamy nowe opakowania i nowy design tych produktów. Dlaczego?

Trzy powody, dla których batony dostały nowe opakowania

Po pierwsze, dlatego, żeby były lepiej widoczne. Klienci zwracali nam uwagę, że duża etykieta sprawia, że zbyt mało widać z czego łakoć jest zrobiony. A że wygląda naprawdę dobrze, nie mieliśmy oporów, by trochę zmniejszyć etykietę i odsłonić więcej.

Po drugie, chcieliśmy by produkt nawiązywał bardziej do designu całej naszej marki. Jej główna gama kolorystyczna to delikatne pastele. Takie też są nowe opakowania batonów Fit Cake: świeże, kolorowe, wesołe (zobaczcie: https://www.facebook.com/FitCakeNoSugarNoProblem)

Nowe, kolorowe batony Fit Cake

Po trzecie wreszcie uważamy, że czas najwyższy, by chwalić się naszymi produktami, bo udało się nam stworzyć oryginalne, niepodrabialne fit słodycze bez cukru, które mają już swoich fanów. Opakowanie spójne wizualnie z całą linią marki jest jak autorski podpis. Takich fit batonów nie dostaniecie nigdzie indziej. Są jedyne w swoim rodzaju (pełna oferta tutaj: http://fitcake.pl/oferta/)

Wiele powodów, dla których batony Fit Cake zachowają swój skład

Zapewniamy też, że poza opakowaniem nic się w nich nie zmienia. W batonach Fit Cake nie ma dalej grama cukru, zrobione są z najlepszych dostępnych na rynku składników: eco i fit. Zachowany też został zbilansowany układ makroskładników, czyli białka, węglowodanów i tłuszczy. Choć etykieta jest mniejsza, to zostało na niej ujęte wszystko co ważne, także makroskładniki. Nie zwiększyliśmy też ilości kalorii. Ba, cały czas pracujemy nad tym by było ich jeszcze mniej, a mimo to baton smakował równie wyśmienicie.

Batony bez cukru z Fit Cake są tak skomponowane, że mogą zastąpić posiłek, np., drugie śniadanie czy podwieczorek. Przed nami czas letnich wędrówek i długich spacerów. Nie zapomnijcie wziąć do kieszeni naszego batona. Nie zabraknie wam energii i nie przybędzie kilogramów 🙂

Inne artykuły