Ciacho bez cukru dla Wielkiej Rodziny z rabatem

Nareszcie świat zrobił się pogodniejszy. Tak jest zawsze, kiedy zbliża się Dzień Mamy i Dzień Dziecka. Co roku przychodzicie do nas, by z tej okazji zjeść razem ciacho bez cukru, wegańskie lody albo ulubiony bezglutenowy tort.

Tej wiosny mamy dodatkową niespodziankę. Ci z Was, którzy posiadają Kartę Wielkiej Rodziny mogą liczyć na 10 proc. zniżkę. Właśnie przystąpiliśmy do rządowego programu, tym samym dołączając do kolacji firm, które wspierają dzieci, mamy i ojców. To zaszczyt znaleźć się w takim gronie.

Ciacho bez cukru gratis

Jak co roku zapraszamy więc rodzinnie do Fit Cake. Jesteśmy już we wszystkich większych miastach od Gdańska po Kraków i od Białegostoku po Wrocław. W Polsce działa ponad 20 naszych niecukiernii co miesiąc powstaje kilka nowych. Z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka mamy oczywiście specjalną ofertę, choć jak zwykle są to ciacha bez cukru i bez glutenu, o zbilansowanym, zdrowym składzie. Jeśli stawi się u nas pięcioosobowa rodzina, to przy 10-procentowym rabacie jeden kawałek pysznego ciasta otrzyma gratis. I tak już będzie zawsze.

Bezglutenowy tort dla mamy

Mamom polecamy majowy bzowy torcik bezglutenowy. Dostępny jest w 7 smakach. Kosztuje 100 zł. Ozdobiliśmy go kiścią bzu, bo Dzień Matki zawsze się kojarzy z jego zapachem i kolorem. Być może ktoś znajdzie pięciopłatkowy kwiatek na szczęście? Można też obdarować mamę zestawem 6 muffinek w kolorze róż o smaku waniliowym z malinowym kremem. Zapakowane są w eleganckie pudełeczko. Ciacho bez cukru w sam raz na majowe drugie, słodkie śniadanie. Jak ładne możecie zobaczyć tu: https://www.facebook.com/FitCakeNoSugarNoProblem

Wege lody i zdrowe fit słodycze dla dzieci

Dzieciom zwykle najbardziej smakują lody. Szczególnie jeśli jest upał. Wtedy pod budkami ustawiają się kolejki. Jako jedna z nielicznych firm produkujących fit desery w Polsce wypuściliśmy na rynek linię wege lodów (http://fitcake.pl/najlepsze-weganskie-lody-w-bialymstoku/ ). W tym sezonie wzbogaciliśmy naszą ofertę jeszcze o keto lody. Wszystkie są oczywiście bez cukru, glutenu i laktozy. Mogą je bez obaw pałaszować także mali alergicy i diabetycy.

Na razie w menu keto dostępne są dwa smaki: jogurtowe i mascarpone. Ale jak zwykle uważnie wsłuchujemy się w podszepty naszych klientów i fanów. Jeśli w powszechnym, nieoficjalnym plebiscycie inny smak zdobędzie większość głosów, możecie być pewni, że wkrótce będzie on dostępny w Fit Cake. Czekamy na wasze opinie, a tymczasem cieszcie się czasem z rodziną i wpadnijcie do nas na ciacho bez cukru.

Życzymy przesmacznego Dania Dziecka i Dnia Mamy!

Inne artykuły