Fraczyczyza Fit Cake bliska osiągnięcia rocznego planu. W Polsce działa już 40 NieCukierni!

To dopiero półmetek roku, a franczyza Fit Cake jest już bardzo bliska osiągnięcia założonego celu na cały 2021 rok, czyli uruchomienia 50 lokali. Taki mieliśmy roczny plan i jest już zrealizowany w 80 procentach! Aktualnie fit desery i ciacha bez cukru można zjeść w 40 punktach na terenie całego kraju.

Franczyza Fit Cake – 7 kawiarni w miesiąc!

Robiliśmy już podsumowanie pierwszego kwartału 2021 roku, kiedy to w ramach franczyzy Fit Cake uruchomiliśmy 5 nowych NieCukierni. Pisaliśmy o tym tutaj: https://fitcake.pl/blog/5-nowych-lokali-z-ciachami-bez-cukru-w-i-kwartale-2021

Natomiast do połowy lipca powstało już 7 kolejnych lokali. Zapraszamy więc do Fi Cake’ów w:

  • Warszawie Woli przy ul. Krochmalnej
  • Ciechanowie na Placu Jana Pawła II
  • Kórniku przy ul. Wojska Polskiego
  • Wadowicach przy ul. Sienkiewicza
  • Krakowie przy ul. Karmelickiej
  • Stalowej Woli przy ul. Okulickiego
  • Kołobrzegu na starówce (ul. Mariacka)

Prawdę mówiąc mamy co świętować i możemy iść już na zasłużone wakacje, by we wrześniu znowu ruszyć do walki o zdrowsze nawyki Polaków ze zdwojoną energią.

Skąd sukces Franczyzy Fit Cake? – zapytacie

Mimo, że ostatni rok mocno doświadczył biznes kawiarniany i restauratorów, my tego naprawdę nie odczuliśmy. Głównie dlatego, że na nasze fit produkty jest duże zapotrzebowanie, które ze względu na większą dbałość społeczeństwa o zdrowie stale wzrasta.

Argumentem za jest także dobrze przemyślany, trzymodułowy system franczyzowy, który pozwala na stopniowe wchodzenie w biznes, bez zbędnego ryzyka.

Liczy się też ogólna sytuacja rynkowa. Z powodu inflacji pieniądze tracą na wartości. Ci, którzy mają oszczędności chcą je więc zainwestować w intratny biznes. Inni straci zatrudnienie i poszukują nowego pomysłu na siebie.

Jeszcze inni mają dość pracy w korporacjach i chcą wreszcie robić coś zgodnego ze swoimi przekonaniami. Wśród naszych franczyzobiorców są też tacy, którzy uważają, że w obecnych niepewnych czasach konieczna jest dywersyfikacja dochodów. Franczyza Fit Cake jest więc dla nich dodatkowym źródłem zarobków.

Prowadzimy specjalny profil poświęcony Franczyzie Fit Cake: https://www.facebook.com/FitCakeFranczyza

Z uwagi na to wszystko nie brakuje chętnych do wejścia do naszej sieci. Mamy przekonanie graniczące z pewnością, że w grudniu w Polsce będzie działało ponad 50 lokali Fit Cake, a także cichą nadzieję, że ruszą też pierwsze NieCukiernie za granicą. Prowadzimy bowiem zaawansowane rozmowy dotyczące franczyzy Fit Cake poza naszym krajem, ale o tym w innym wpisie 🙂

Inne artykuły