Najlepsze nad Wisłą ciasta bez cukru z Fit Cake znowu z nominacją!

Kończy się nam już półka na nagrody, a tu przychodzi kolejna świetna informacja z Forum Biznesu. Po raz kolejny zostaliśmy nominowani do prestiżowego tytułu Najwyższa Jakość Quality International 2021. Ponownie doceniono nasze ciasta bez cukru, bezglutenowe torty, funkcjonalne batony i hitowe desery w słoiczkach. Oczywiście nikt, by o nich nie słyszał, gdyby nie Państwo – nasi Klienci. Rozgłaszając wszem i wobec, że nie ma nad Wisłą lepszych wege i eco ciast bez cukru niż w Fit Cake.

Najwyższa jakość usługi i najlepsze ciasta bez cukru

Program Najwyższa Jakość Quality International, to największy i najbardziej prestiżowy ogólnopolski program ponadbranżowy, promujący jakość http://najwyzszajakoscqi.pl/. Skupia grono przedsiębiorców, instytucji i samorządów. Realizowany jest od 15 lat i wśród wyróżnionych znajduje się wiele firm, które odniosły spektakularny sukces w biznesie. Fit Cake, produkuje nie mające sobie równych ciasta bez cukru. Jest więc na dobrej drodze. Przystępujemy do konkurencji bez obaw. Wyniki poznamy 8 lutego. Do wzięcia jest Perła QI, Złota Perła oraz Diament QI! Mamy ochotę na najwyższe trofeum ?

Mamy ochotę na więcej

W zeszłym roku kapituła konkursu przyznała nam Srebrne Godło iw kategorii „Model kawiarni w systemie franczyzowym” za wysoki poziom usługi http://fitcake.pl/piknik-z-fundacja-3mam-cukry/. Było to potwierdzenie tego, że nasze podejście do biznesu i obsługi klienta wyróżnia nas pozytywnie na tle całej branży. Daje nam też przewagę nad konkurencją.

Miniony rok 2020 był jednak dla nas wyjątkowy. Z wiadomych, pandemicznych przyczyn wszyscy zaczęlismy bardziej dbać o zdrowie, ale też myśleć o codziennych życiowych przyjemnościach. Fit Cake ze swoimi znakomitymi ciachami bez cukru i pełnowartościowymi deserami był odpowiedzią na te potrzeby. Powiemy tylko, że o 100 proc. zwiększyliśmy liczbę lokali i obroty! Mimo, że nie był to rok szczególnie łaskawy dla gastronomii.

Komu ma się więc dostać Perła QI jak nie Fit Cake? I proszę się nie martwić – dostawimy nową półkę na nagrody.

Inne artykuły