Rewolucyjna forma płatności. W Fit Cake zapłacisz jednym spojrzeniem

FIT CAKE wprowadza unikalną metodę płatności od PayEye pozwalającą na nowoczesne płatności oparte o wykorzystanie fuzji biometrii oka i twarzy. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które umożliwia dokonywanie płatności w wielu punktach na terenie całego kraju.

Już nie raz zaskakiwaliśmy swoich klientów innowacyjnymi rozwiązaniami, jednak ta innowacyjna forma płatności oznacza prawdziwą rewolucję na rynku.

– Marzeniem twórców było stworzenie systemu, który nie wymagałby noszenia portfela, karty, telefonu ani zegarka, eliminując tym samym wszelkie ograniczenia dla klientów i zapewniając im absolutne bezpieczeństwo. Dzięki PayEye płatność zrealizujemy szybko i wygodnie jednym spojrzeniem – mówi Anna Andrych, Dyrektor Marketingu i Komunikacji PayEye.

Jak to działa? Żeby skorzystać z płatności spojrzeniem od PayEye wystarczy pobrać dedykowaną, darmową aplikację, założyć konto, zrobić selfie i podpiąć swoją kartę płatniczą.

Wprowadzenie biometrycznej płatności tęczówką oka to kolejny krok w rozwoju Fit Cake jako innowacyjnej marki. Ta forma płatności umożliwi klientom wygodne i bezpieczne dokonywanie transakcji.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością dołączenia do grona punktów akceptujących biometryczną płatność tęczówką oka we współpracy z firmą PayEye. Fit Cake od samego początku stawia na innowacyjne rozwiązania, które podnoszą komfort i wygodę naszych klientów. Dlatego jesteśmy dumni, że jako pierwsza „niecukiernia” w Polsce możemy wprowadzić tę rewolucyjną formę płatności. Nasze miejsce jest wyjątkowe – oferujemy smaczne ciasta i torty, które są przyjazne dla zdrowia. Bez cukru, glutenu i laktozy, z wieloma wegańskimi propozycjami. Teraz możemy jeszcze bardziej ułatwić naszym klientom dokonywanie płatności, dzięki biometrycznemu czytnikowi tęczówki oka. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli im płacić bez konieczności posiadania portfela, karty czy telefonu, co z pewnością wpłynie na jeszcze większą wygodę i satysfakcję z zakupów.

Płacenie z wykorzystaniem fuzji biometrii to innowacyjne rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele korzyści dla klientów. Bezpieczeństwo, wygoda, brak fizycznego kontaktu, skuteczność i szerokie zastosowanie sprawiają, że biometryczna płatność PayEye zyskuje coraz większą popularność jako przyszłościowa forma płatności.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszych placówek i skorzystania z biometrycznej płatności tęczówką oka – to doświadczenie, które przenosi nas na kolejny poziom wygody i bezpieczeństwa.

Mimo ogromnego sukcesu i wielu przewag nad innymi metodami płatności PayEye nie zwalnia tempa ani na chwilę. Do końca roku planuje wprowadzić na rynek terminale eyePOS 3. Będą to pierwsze na świecie, multifunkcyjne terminale płatnicze, obsługujące wszystkie rodzaje płatności: kartami płatniczymi, zbliżeniowe i biometryczne. Kolejną nowością będzie PayEye Zone. To specjalna strefa, w której użytkownicy i merchanci będą mogli się ze sobą komunikować wykorzystując ekosystem PayEye. Wszystko w ramach jednej aplikacji. Równocześnie spółka otworzyła biuro w Dubaju i zarejestrowała spółkę w USA, gdzie rozwiązanie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem.

https://www.youtube.com/watch?v=Ug5xOkMa4_M

Inne artykuły