Tłustoczwartkowa uciecha – ciacho bez cukru

Zazwyczaj wszyscy się cieszymy na piąteczek, ale w tym miesiącu to czwarteczek wiedzie prym i rozwesela serca. Dokładnie doroczny Tłusty Czwartek, kiedy można wreszcie bez wyrzutów sumienia zjeść sobie ciastko. Ale jeśli jest to ciacho bez cukru z niecukierni Fit Cake to można zjeść nawet dwa albo i trzy.

 

Żeby od razu Was uspokoić informujemy, że mamy w Fit Cake specjalną czwartkową ofertę, a w niej pączki, donuty, minipączusie z różnymi nadzieniami: solonym karmelem, białą czekoladą, konfiturą pigwową. Każde z nich to jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe ciastko. Czy tyle wystarczy, by narobić Wam smaka?

Ciacho bez cukru vs. smażony pączek

Dodamy więc jeszcze tylko, że nasze tłustoczwartkowe ciacho bez cukru nie jest smażone tylko pieczone. Co znaczy, że ma mniej kalorii. Dokładnie o połowę mniej. Czyli kalorycznie dwa pączki z Fit Cake to tyle samo co jeden z tradycyjnej cukierni. Ilościowo wychodzi więc na plus. Zapewniamy, że zdrowotnie też. Więcej możecie przeczytać tutaj http://fitcake.pl/

Ponieważ jeszcze lepiej wygląda to porównanie, jeśli się weźmie pod uwagę wartości odżywcze. Ciacho bez cukru z Fit Cake wyrabiane jest ze specjalnych składników. To dobrze zbilansowany posiłek, z optymalną dla organizmu zawartością makroskładników: białek, węglowodanów i tłuszczy. Zjedzenie jednego naszego ciastka na długo zapewnia uczucie sytości. Trzeba by było zjeść trzy zwykłe pączki, by zapewnić organizmowi taki sam zapas energii jak po zjedzeniu jednego z Fit Cake.

Fit Cake wierne sobie

Nawet w Tłusty Czwartek pozostajemy wierni swojej dewizie “No sugar. No problem”. Nasze ciacho bez cukru słodzone jest tylko erytrolem lub ksylitolem, czyli zdrowymi substancjami. Wszystkie wypieki są wegańskie – robimy je np. z mąki jaglanej czy ryżowej. Nie zawierają glutenu ani laktozy. To znaczy, że z powodzeniem mogą się znaleźć na stole alergików, diabetyków i osób z innymi schorzeniami układu pokarmowego.

Na zamówienia na ciacho bez cukru czekamy pod numerem ? 510 963 000 oraz osobiście przy Rocha 31/117. Zajrzyjcie też na nasz profil: https://www.facebook.com/FitCakeNoSugarNoProblem Możecie zdecydować się zarówno na 1 pączek lub donut jak i znacznie więcej.

Inne artykuły