Wielkanocne ciacha bez cukru polecają się na stoły

Z powodu pandemii nie możemy tegorocznej Wielkanocy spędzić w większej kompani. Tym bardziej więc dogadzajmy sobie kulinarnie. Nasze wielkanocne ciacha bez cukru: mazurki, serniki i babki nie dość, że zadowolą najbardziej wymagające podniebienia, to jeszcze nie dodadzą wiosną kilogramów.

Keto mazurki w trzech smakach

W Fit Cake Wielkanoc będzie kolorowa – jak zawsze! Hitem tegorocznego menu są wege mazurki w trzech kolorach i wersjach, wszystkie są bezglutenowe, a dwie na dodatek keto. Różnią się oczywiście smakiem. Wybraliśmy te, które nasi klienci ulubili sobie najbardziej:

  • reese’s to smak, w którym wyczuwalne jest masło orzechowe. Z miejsca podbił serca miłośników bezglutenowych słodyczy;
  • malina-kokos to nasz klasyk od dawna cieszący się powodzeniem gości Fit Cake, ciut kwaskowaty i lekki;
  • słony karmel to coś na każdą okazję. Bez słonego karmelu nie ma świąt!

Jednak smak to nie wszystko. Mazurki Fit Cake tak wyglądają, że będą ozdobą każdego stołu. Więcej o fit mazurkach https://www.facebook.com/FitCakeNoSugarNoProblem

Sernik mango

Sernik bez sera… i bez cukru

Sernik musi się znaleźć na każdym wielkanocnym stole. Ale coraz więcej osób ma problemy z przyswajaniem laktozy i unika cukru. Na tradycyjny sernik może więc tylko popatrzeć. Natomiast nasz – z Fit Cake może spokojnie zjeść nie narażając się na żadne dolegliwości. Poza sernikami, do wypieku których używamy nabiału jak np.: Mango, robimy też takie, w których nie ma białka krowiego. Wytwarzamy je z jogurtu kokosowego. Zachwycają nie tylko smakiem, ale też niezwykle lekką, puszystą konsystencją. I jeszcze dobra wiadomość dla osób na diecie: w dużym, 200-gramowym kawałku tego ciacha bez cukru jest tylko 250 kcal!

Babka Marmurkowa

Świąteczne ciacha bez cukru

Jeśli ktoś kultywuje rodzime tradycje to na jego stole pojawi się na pewno wielkanocna baba. W Fit Cake oferujemy duży wybór tego rodzaju świątecznych wypieków, oczywiście keto, bez glutenu i cukru, niektóre nie zawierają też jajek. Na Wielkanoc polecają się więc: babki marmurkowe i orzechowe, minibabeczki ze słonym karmelem i z białą czekoladą. Inne ciacha bez cukru to keto keksy czy bananowiec.

Nie zapomnieliśmy o dzieciach, także o tych, które mają swoje zdrowotne i dietetyczne ograniczenia. Będą zachwycone czekoladowymi koszyczkami i wyskakującym z nich zajączkami. Mamy również, bo słodycze te nie zawierają one cukru, glutenu ani laktozy. O prozdrowotnych właściwościach naszych deserów można przeczytać tutaj: http://fitcake.pl/fit-cake-na-odpornosc/

Na przekór temu co dookoła i w oficjalnych przekazach, niech w domach będą to wspaniałe, zdrowe i kolorowe święta!

Koszyczki czekoladowe

Inne artykuły